Ne zaman? Kiminle? Nerede?

Program yoğunluğu sebebiyle grup derslerine ara verilmiştir.

Mevcut derslerin büyük kısmı İstanbul Avrupa yakasında, Bakırköy ve Beylikdüzü bölgesi ağırlıklıdır.

Evinizde veya uygun gördüğünüz mekânlarda özel derslerimiz devam etmektedir. Evde yapılacak çalışmalarla ilgili bilgiler için sıkça sorulanlar sayfasına göz atabilirsiniz. Bire bir çalışmalar için aşağıda bulunun iletişim kanallarından irtibata geçebilirsiniz.

Toplumsal sağlığın temelinin bireysel sağlıktan geçtiğini unutmadan, sağlıklı günlerde görüşmek dileğiyle.


Program yöneticisi ve eğitmen: R. Özgür Altun

Aktif spor hayatına Namık Ekin ile çocuk karate grubunda başlamıştır.
1999 yılında Tamer Serbest ile kickboks derslerine başladıktan sonra asıl spor branşı olarak kickboksta karar kılarak eğitimlerini bu yönde sürdürmüştür.

Yeşilyurt Spor Kulübü, Platform Spor Merkezi ve Ring Kickbox ve Ataköy Spor Merkezi’nde uzun süre kickboks grup ve özel dersleri vermiştir.

Müsabık sporcu olmak yerine kickboksu bir sanat olarak gören eğitmen, iyi bir dövüşçüden önce iyi bir sporcu yetiştirmeyi benimsemiştir.

2003 yılından bu yana ise Arjantin tango ile de uğraşmakta, pek çok yetişkin ve çocuk grubu ile çalışmaktadır.

Türkiye Kick Boks Federasyonu 2. kademe antrenör, 2. dan siyah kuşak ve Türkiye Dans Sporları Federasyonu 2. kademe antrenör ve hakem belgelerine sahiptir.

Bir çocuk babası olan eğitmen, İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümü ve İstanbul Teknik Üniversitesi Geleneksel Danslar programı yüksek lisans mezunu olmakla birlikte Yıldız Teknik Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları doktorantı olarak engelli bireyler için dans eğitim programı geliştirilmesi üzerine çalışmakta; Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Eğitimde Mükemmeliyet Araştırmaları Merkezi’nde öğretim görevliliği ve T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Ataşehir Gençlik Merkezi’nde eğitmenlik görevlerini sürdürmektedir. Aile danışmanlığı sertifikasına sahip olup çeşitli branşlarda ulusal ve uluslararası pek çok projede yönetici, eğitmen ve danışman olarak görev almıştır.

Çocuk kick boks çalışmaları ile ilgili daha detaylı bilgi almak için:
Telefon: +90 (555) 219 1109
E-posta: r@ozguraltun.net
Facebook: ozgur.altun
Instagram: ozgur.altun